Pre správne fungovanie webstránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory Cookies.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3NOVINKA - už aj u nás môžete využívať doručenie do BalíkoBOXu Slovenskej poštyRozšírili sme pre Vás ponuku doručovacích služieb a pridali možnosť využívať aj službu Slovenskej... arr3Vaše objednávky do VianocMilí zákazníci, ak chcete, aby Vaše objednávky dorazili k Vám do Vianoc, je potrebné si ich objednať... arr3Prehľad Vašich obľúbených produktov Chcete vedieť, aké TOP produkty ste si u nás najčastejšie objednávali?   Kliknite tu... arr3Kedy máte dopravu zdarma?Od 26. 1. 2021 sme znížili limit pre službu poštovné zdarma zo 70 EUR na 50 EUR ! Preto pri... arr3Lepšie ceny za kuriérsku službu DPD od 14.2.2020Milí zákazníci, s platnosťou od 14.2.2020 - Deň zaľúbených ♥ - znižujeme naše ceny za kuriérske... arr3TIP: Viac o našom posielaní zásielokS ohľadom na životné prostredie sa ako spoločnosť snažíme využívať dostupné baliace materiály a... arr3Zanechajte nám RECENZIU alebo komentár!Boli ste spokojný s nákupom v našom e-shope https://www.naja-trade.eu/? Splnil dodaný tovar Vaše... arr3Košický LAST MINUTE Nová služba je určená pre všetkých Košičanov, ale aj tích, ktorí sa v Košiciach zdržujú - pracujú,... arr3Starostlivosť o vybrané druhy tovaruNávod na manipuláciu a údržbu strieborných šperkov Aby Vám šperk dlho slúžil, dodržiavajte tieto... arr3Nový letáčikNakupujte na www.naja-trade.eu - Rastieme vďaka Vám! Ďakujeme. ...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

KONTAKTY

tel: +421 919 441 037
info(a)naja-trade.eu

Lepšie ceny za kuriérsku službu DPD od 14.2.2020

Milí zákazníci,

s platnosťou od 14.2.2020 - Deň zaľúbených ♥ - znižujeme naše ceny za kuriérske služby prostredníctvom DPD a to takto:

  • Balík na adresu - balíky sú doručené kuriérom na druhý deň od ich podania, budete informovaný formou SMS alebo e-mailu o presnom čase doručenia Vašej zásielky na Vami zadanú adresu dodania.
    Pôvodná cena: 4,40 EUR / Nová cena: 4,10 EUR. Dobierka: 1,00 EUR (ostáva nezmenená).
  • Balík na DPD Pickup - v prípade záujmu si môžete presmerovať zásielku do odberného miesta DPD Pickup, kde si ju môže vyzdvihnúť v nasledujúcich 7-mich dňoch. Zoznam DPD Pickup miest nájdete kliknutím na túto linku.
    Pôvodná cena: 4,00 EUR / Nová cena: 3,70 EUR. Dobierka: 1,00 EUR (ostáva nezmenená).

Sme radi, že sme mohli aspoň trochu naše ceny znížiť a pevne veríme, že v znižovaní budeme pokračovať aj v nasledujúcich mesiacoch.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a vaše objednávky. Rastieme vďaka vám ♥


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV