Pre správne fungovanie webstránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory Cookies.

NOVINKY

arr3Prehľad Vašich obľúbených produktov Chcete vedieť, aké TOP produkty ste si u nás najčastejšie objednávali?   Kliknite tu... arr3Opäť skladom - populárna detská drevená hojdačkaTešíme sa, že sa nám podarilo opäť naskladniť veľmi praktickú detskú drevenú závesnú hojdačku od... arr3Kedy máte dopravu zdarma?Od 26. 1. 2021 sme znížili limit pre službu poštovné zdarma zo 70 EUR na 50 EUR ! Preto pri... arr3Lepšie ceny za kuriérsku službu DPD od 14.2.2020Milí zákazníci, s platnosťou od 14.2.2020 - Deň zaľúbených ♥ - znižujeme naše ceny za kuriérske... arr3TIP: Viac o našom posielaní zásielokS ohľadom na životné prostredie sa ako spoločnosť snažíme využívať dostupné baliace materiály a... arr3Zanechajte nám RECENZIU alebo komentár!Boli ste spokojný s nákupom v našom e-shope https://www.naja-trade.eu/? Splnil dodaný tovar Vaše... arr3Košický LAST MINUTE Nová služba je určená pre všetkých Košičanov, ale aj tích, ktorí sa v Košiciach zdržujú - pracujú,... arr3Starostlivosť o vybrané druhy tovaruNávod na manipuláciu a údržbu strieborných šperkov Aby Vám šperk dlho slúžil, dodržiavajte tieto... arr3Nový letáčikNakupujte na www.naja-trade.eu - Rastieme vďaka Vám! Ďakujeme. ...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Cena 5,60 EUR
skladom
Cena 6,90 EUR
skladom

KONTAKTY

tel: +421 919 441 037
info(a)naja-trade.eu

Lepšie ceny za kuriérsku službu DPD od 14.2.2020

Milí zákazníci,

s platnosťou od 14.2.2020 - Deň zaľúbených ♥ - znižujeme naše ceny za kuriérske služby prostredníctvom DPD a to takto:

  • Balík na adresu - balíky sú doručené kuriérom na druhý deň od ich podania, budete informovaný formou SMS alebo e-mailu o presnom čase doručenia Vašej zásielky na Vami zadanú adresu dodania.
    Pôvodná cena: 4,40 EUR / Nová cena: 4,10 EUR. Dobierka: 1,00 EUR (ostáva nezmenená).
  • Balík na DPD Pickup - v prípade záujmu si môžete presmerovať zásielku do odberného miesta DPD Pickup, kde si ju môže vyzdvihnúť v nasledujúcich 7-mich dňoch. Zoznam DPD Pickup miest nájdete kliknutím na túto linku.
    Pôvodná cena: 4,00 EUR / Nová cena: 3,70 EUR. Dobierka: 1,00 EUR (ostáva nezmenená).

Sme radi, že sme mohli aspoň trochu naše ceny znížiť a pevne veríme, že v znižovaní budeme pokračovať aj v nasledujúcich mesiacoch.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a vaše objednávky. Rastieme vďaka vám ♥


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV