Pre správne fungovanie webstránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory Cookies.

NOVINKY

arr3Prehľad Vašich obľúbených produktov Chcete vedieť, aké TOP produkty ste si u nás najčastejšie objednávali?   Kliknite tu... arr3Opäť skladom - populárna detská drevená hojdačkaTešíme sa, že sa nám podarilo opäť naskladniť veľmi praktickú detskú drevenú závesnú hojdačku od... arr3Kedy máte dopravu zdarma?Od 26. 1. 2021 sme znížili limit pre službu poštovné zdarma zo 70 EUR na 50 EUR ! Preto pri... arr3Lepšie ceny za kuriérsku službu DPD od 14.2.2020Milí zákazníci, s platnosťou od 14.2.2020 - Deň zaľúbených ♥ - znižujeme naše ceny za kuriérske... arr3TIP: Viac o našom posielaní zásielokS ohľadom na životné prostredie sa ako spoločnosť snažíme využívať dostupné baliace materiály a... arr3Zanechajte nám RECENZIU alebo komentár!Boli ste spokojný s nákupom v našom e-shope https://www.naja-trade.eu/? Splnil dodaný tovar Vaše... arr3Košický LAST MINUTE Nová služba je určená pre všetkých Košičanov, ale aj tích, ktorí sa v Košiciach zdržujú - pracujú,... arr3Starostlivosť o vybrané druhy tovaruNávod na manipuláciu a údržbu strieborných šperkov Aby Vám šperk dlho slúžil, dodržiavajte tieto... arr3Nový letáčikNakupujte na www.naja-trade.eu - Rastieme vďaka Vám! Ďakujeme. ...

TOVAR V AKCII

Cena 1,58 EUR
skladom
Cena 32,50 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

KONTAKTY

tel: +421 919 441 037
info(a)naja-trade.eu

Zanechajte nám RECENZIU alebo komentár!

Boli ste spokojný s nákupom v našom e-shope https://www.naja-trade.eu/? Splnil dodaný tovar Vaše očakávania? Alebo Vám naopak niečo chýbalo? Radi by ste sa s nami a našimi ďalšími zákazníkmi podelili o Váš názor?

Zanechajte nám RECENZIU alebo komentár! Ako a kde?

1. https://obchody.heureka.sk/naja-trade-eu/recenze/ - kde môžete porovnávať naše ceny a ponuku s inými e-shopmi
2. https://www.facebook.com/najatrade/ - "Like"nite si náš profil a smelo komentujte
3. https://www.naja-trade.eu/ - priamo na našom webe môžete pridávať komentáre a otázky ku všetkým ponúkaným produktom.

Na Vašom názore nám ZÁLEŽÍ. Rastieme vďaka Vám a preto by sme radi stále zlepšovali naše služby. Ďakujeme za prejavenú dôveru!


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV