Pre správne fungovanie webstránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory Cookies.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3NOVINKA - už aj u nás môžete využívať doručenie do BalíkoBOXu Slovenskej poštyRozšírili sme pre Vás ponuku doručovacích služieb a pridali možnosť využívať aj službu Slovenskej... arr3Vaše objednávky do VianocMilí zákazníci, ak chcete, aby Vaše objednávky dorazili k Vám do Vianoc, je potrebné si ich objednať... arr3Prehľad Vašich obľúbených produktov Chcete vedieť, aké TOP produkty ste si u nás najčastejšie objednávali?   Kliknite tu... arr3Kedy máte dopravu zdarma?Od 26. 1. 2021 sme znížili limit pre službu poštovné zdarma zo 70 EUR na 50 EUR ! Preto pri... arr3Lepšie ceny za kuriérsku službu DPD od 14.2.2020Milí zákazníci, s platnosťou od 14.2.2020 - Deň zaľúbených ♥ - znižujeme naše ceny za kuriérske... arr3TIP: Viac o našom posielaní zásielokS ohľadom na životné prostredie sa ako spoločnosť snažíme využívať dostupné baliace materiály a... arr3Zanechajte nám RECENZIU alebo komentár!Boli ste spokojný s nákupom v našom e-shope https://www.naja-trade.eu/? Splnil dodaný tovar Vaše... arr3Košický LAST MINUTE Nová služba je určená pre všetkých Košičanov, ale aj tích, ktorí sa v Košiciach zdržujú - pracujú,... arr3Starostlivosť o vybrané druhy tovaruNávod na manipuláciu a údržbu strieborných šperkov Aby Vám šperk dlho slúžil, dodržiavajte tieto... arr3Nový letáčikNakupujte na www.naja-trade.eu - Rastieme vďaka Vám! Ďakujeme. ...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Cena 1,75 EUR
skladom
Cena 6,90 EUR
skladom

KONTAKTY

tel: +421 919 441 037
info(a)naja-trade.eu

Zanechajte nám RECENZIU alebo komentár!

Boli ste spokojný s nákupom v našom e-shope https://www.naja-trade.eu/? Splnil dodaný tovar Vaše očakávania? Alebo Vám naopak niečo chýbalo? Radi by ste sa s nami a našimi ďalšími zákazníkmi podelili o Váš názor?

Zanechajte nám RECENZIU alebo komentár! Ako a kde?

1. https://obchody.heureka.sk/naja-trade-eu/recenze/ - kde môžete porovnávať naše ceny a ponuku s inými e-shopmi
2. https://www.facebook.com/najatrade/ - "Like"nite si náš profil a smelo komentujte
3. https://www.naja-trade.eu/ - priamo na našom webe môžete pridávať komentáre a otázky ku všetkým ponúkaným produktom.

Na Vašom názore nám ZÁLEŽÍ. Rastieme vďaka Vám a preto by sme radi stále zlepšovali naše služby. Ďakujeme za prejavenú dôveru!


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV