Pre správne fungovanie webstránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory Cookies.

NOVINKY

arr3Lepšie ceny za kuriérsku službu DPD od 14.2.2020Milí zákazníci, s platnosťou od 14.2.2020 - Deň zaľúbených ♥ - znižujeme naše ceny za kuriérske... arr3TIP: Viac o našom posielaní zásielokS ohľadom na životné prostredie sa ako spoločnosť snažíme využívať dostupné baliace materiály a... arr3Zanechajte nám RECENZIU alebo komentár!Boli ste spokojný s nákupom v našom e-shope https://www.naja-trade.eu/? Splnil dodaný tovar Vaše... arr3Košický LAST MINUTE Nová služba je určená pre všetkých Košičanov, ale aj tích, ktorí sa v Košiciach zdržujú - pracujú,... arr3Starostlivosť o vybrané druhy tovaruNávod na manipuláciu a údržbu strieborných šperkov Aby Vám šperk dlho slúžil, dodržiavajte tieto... arr3Kedy máte dopravu zdarma?Pri objednávke nad 70 EUR a platbe vopred prevodom na účet je poštovné ZDARMA. Pre expresnú službu... arr3Nový letáčikNakupujte na www.naja-trade.eu - Rastieme vďaka Vám! Ďakujeme. ...

KONTAKTY

tel: +421 919 441 037
info(a)naja-trade.eu

Vitajte v našom internetovom obchode NAJA !

AKTUÁLNE: Milí zákazníci, postupne sa všetko vracia do bežného režimu, ktorý sme všetci poznali pred koronou. Tak isto aj prepravné spoločnosti a výdajné miesta ponúkajú svoje služby ako v minulosti (vrátane možnosti platiť v hotovosti). Samozrejme stále platia určité hygienické opatrenia, ktoré je potrebné aj naďalej dodržiavať. Zároveň pri niektorých službách ostali určité obmedzenia, na ktoré by sme vás radi upozornili:

  • Pri kontakte s kuriérom, na pošte, na výdajnom mieste je stále potrebné dodržiavať opatrenia, ktoré si daný poskytovateľ služby stanovuje - napr. používanie rúšok, používanie vlastného pera, dodržiavať odstup,...
  • Niektoré výdajné miesta a pošty môžu mať stále obmedzené otváracie hodiny, možno niektoré výdajné miesta ešte neotvorili svoje prevádzky. Preto si vždy overte, či výdajné miesto, na ktoré chcete smerovať svoju zásielku, je otvorené.
  • Aj náš eshop dbá o zvýšenú hygienu a ochranu našich pracovníkov, kuriérov a zamestnancov pošty, preto stále pri manipulácii s tovarom a vybavovaní vašich zásielok používame ochranné prostriedky (rúška, dezinfekcia a zvýšená hygiena rúk).

Ďakujeme za trpezlivosť, za prejavenú dôveru a pevne veríme, že akékoľvek obmedzenia súvisiace s koronavírusom, sa nám podarí spoločne prekonať!


Radi by sme sa stali Vašim obľúbeným miestom online nakupovania s množstvom rozličných tovarov.

Postupne si získavame Vašu dôveru, rozširujeme našu ponuku a možnosti predaja.

Rastieme vďaka Vám!

Tešíme sa na nakupovanie s Vami! Nech sa páči, náš online obchod je otvorený nonstop!

STAROSTLIVOSŤ O TOVAR - návody na manipuláciu a údržbu vybraných druhov tovaru nájdete klinutím na túto linku !!!


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Opíšte text z obrázku: *
captcha

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.