Pre správne fungovanie webstránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory Cookies.

NOVINKY

arr3Lepšie ceny za kuriérsku službu DPD od 14.2.2020Milí zákazníci, s platnosťou od 14.2.2020 - Deň zaľúbených ♥ - znižujeme naše ceny za kuriérske... arr3TIP: Viac o našom posielaní zásielokS ohľadom na životné prostredie sa ako spoločnosť snažíme využívať dostupné baliace materiály a... arr3Zanechajte nám RECENZIU alebo komentár!Boli ste spokojný s nákupom v našom e-shope https://www.naja-trade.eu/? Splnil dodaný tovar Vaše... arr3Košický LAST MINUTE Nová služba je určená pre všetkých Košičanov, ale aj tích, ktorí sa v Košiciach zdržujú - pracujú,... arr3Starostlivosť o vybrané druhy tovaruNávod na manipuláciu a údržbu strieborných šperkov Aby Vám šperk dlho slúžil, dodržiavajte tieto... arr3Kedy máte dopravu zdarma?Pri objednávke nad 70 EUR a platbe vopred prevodom na účet je poštovné ZDARMA. Pre expresnú službu... arr3Nový letáčikNakupujte na www.naja-trade.eu - Rastieme vďaka Vám! Ďakujeme. ...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Cena 5,60 EUR
skladom
Cena 6,90 EUR
skladom

KONTAKTY

tel: +421 919 441 037
info(a)naja-trade.eu

Vitajte v našom internetovom obchode NAJA !

AKTUÁLNE: Milí zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu ohľadom koronavírusu by sme vás radi informovali, že odo dňa 17.3.2020 z dôvodu obmedzení niektorých výdajných miest Zásielkovne.sk dočasne nie je možné v našom eshope využívať túto možnosť zasielania tovaru. Slovenská pošta a kuriér DPD naďalej doručujú, pokojne môžete využívať túto službu. Ďakujeme za trpezlivosť, za prejavenú dôveru a pevne veríme, že akékoľvek obmedzenia súvisiace s koronavírusom, sa nám podarí spoločne prekonať!

UPOZORNENIE: Dočasne väčšina doručovateľských spoločností akceptuje pri dobierke LEN PLATBU KARTOU! Pri výbere platby dobierkou sa uistite, či vami zvolené výdajné miesto, kuriér ponúka možnosť platby kartou. Odporúčali by sme vám dočasne využívať v našom e-shope skôr platbu prevodom vopred na účet, aby ste sa tak vyhli prípadným komplikáciám pri preberaní zásielky a najmä skrátili čas kontaktu doručovateľa vašej zásielky s vami, resp. skrátili čas strávený na pošte!!!

Aj náš eshop dbá o zvýšenú hygienu a ochranu našich pracovníkov, kuriérov a zamestnancov pošty, preto sme vybavovanie objednávok obmedzili na nevyhnutné úkony a čas (zabalenie zásielky a jej odovzdanie na prepravu) a používame ochranné prostriedky (rúška, dezinfekcia a zvýšená hygiena rúk).


Radi by sme sa stali Vašim obľúbeným miestom online nakupovania s množstvom rozličných tovarov.

Postupne si získavame Vašu dôveru, rozširujeme našu ponuku a možnosti predaja.

Rastieme vďaka Vám!

Tešíme sa na nakupovanie s Vami! Nech sa páči, náš online obchod je otvorený nonstop!

STAROSTLIVOSŤ O TOVAR - návody na manipuláciu a údržbu vybraných druhov tovaru nájdete klinutím na túto linku !!!


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV