Pre správne fungovanie webstránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory Cookies.

NOVINKY

arr3Zásielky v predvianočnom a vianočnom obdobíMilí zákazníci, všetky vaše objednávky prijaté do 19.12. - štvrtok (vrátane) budú vybavené a... arr3TIP: Viac o našom posielaní zásielokS ohľadom na životné prostredie sa ako spoločnosť snažíme využívať dostupné baliace materiály a... arr3Zanechajte nám RECENZIU alebo komentár!Boli ste spokojný s nákupom v našom e-shope https://www.naja-trade.eu/? Splnil dodaný tovar Vaše... arr3Shuffle karty: Monopoly deal opäť SKLADOM + BONUS pre KošičanovMilí zákazníci, Shuffle kartičky Monopoly deal v slovenskej verzii sú opäť skladom, pripravné na... arr3Košický LAST MINUTE Nová služba je určená pre všetkých Košičanov, ale aj tích, ktorí sa v Košiciach zdržujú - pracujú,... arr3Starostlivosť o vybrané druhy tovaruNávod na manipuláciu a údržbu strieborných šperkov Aby Vám šperk dlho slúžil, dodržiavajte tieto... arr3Nový letáčikNakupujte na www.naja-trade.eu - Rastieme vďaka Vám! Ďakujeme. ... arr3Kedy máte dopravu zdarma?Pri objednávke nad 70 EUR a platbe vopred prevodom na účet je poštovné ZDARMA. Pre expresnú službu...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

KONTAKTY

tel: +421 919 441 037
info(a)naja-trade.eu

Blog

Milí naši zákazníci,
radi by sme vám spríjemnili nakupovanie v našom internetovom obchode www.naja-trade.eu a začali sme pracovať konečne aj na našom BLOGU. Chceli by sme vám touto cestou poskytnúť viac informácií zo sveta online nakupovania, o našich aktivitách a plánoch, o nami ponúkanom tovare, či pomôcť a poradiť pri niektorých aspektoch nakupovania cez internet. Budeme radi za vaše nápady, pripomienky, komentáre či otázky. Príjemné čítanie nášho nového blogu vám praje celý tím NAJA trade, s.r.o.

Prehľad Vašich obľúbených produktov

02. 12. 2019

Pripravili sme prehľad Vašich najobľúbenejších produktov za uplynulé mesiace. Vychádzali sme zo štatistík predaja a vybrali sme vždy len prvé dva najobľúbenejšie produkty. Možno Vás tento prehľad inšpiruje k ďalšiemu nákupu, alebo si v ňom nájdete práve ten Váš už zakúpený tovar.

celý článok

Citáty, ktoré nás zaujali

14. 03. 2019

Radi by sme sa s vami podelili o inšpiratívne citáty a mottá, ktoré vás môžu motivovať, povzbudiť, zaujať a posunúť vpred. Posúvajú aj nás!

celý článok

Online nakupovanie (internetový obchod) verzus klasické nakupovanie (kamenný obchod)

23. 02. 2019

Každý spôsob nakupovania má svoje výhody aj nevýhody. Tak je to aj s online nakupovaním. Pripravili sme pre vás zopár praktických informácií o online nakupovaní s praktickou aplikáciou na náš internetový obchod.

celý článok