Pre správne fungovanie webstránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory Cookies.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3NOVINKA - už aj u nás môžete využívať doručenie do BalíkoBOXu Slovenskej poštyRozšírili sme pre Vás ponuku doručovacích služieb a pridali možnosť využívať aj službu Slovenskej... arr3Vaše objednávky do VianocMilí zákazníci, ak chcete, aby Vaše objednávky dorazili k Vám do Vianoc, je potrebné si ich objednať... arr3Prehľad Vašich obľúbených produktov Chcete vedieť, aké TOP produkty ste si u nás najčastejšie objednávali?   Kliknite tu... arr3Kedy máte dopravu zdarma?Od 26. 1. 2021 sme znížili limit pre službu poštovné zdarma zo 70 EUR na 50 EUR ! Preto pri... arr3Lepšie ceny za kuriérsku službu DPD od 14.2.2020Milí zákazníci, s platnosťou od 14.2.2020 - Deň zaľúbených ♥ - znižujeme naše ceny za kuriérske... arr3TIP: Viac o našom posielaní zásielokS ohľadom na životné prostredie sa ako spoločnosť snažíme využívať dostupné baliace materiály a... arr3Zanechajte nám RECENZIU alebo komentár!Boli ste spokojný s nákupom v našom e-shope https://www.naja-trade.eu/? Splnil dodaný tovar Vaše... arr3Košický LAST MINUTE Nová služba je určená pre všetkých Košičanov, ale aj tích, ktorí sa v Košiciach zdržujú - pracujú,... arr3Starostlivosť o vybrané druhy tovaruNávod na manipuláciu a údržbu strieborných šperkov Aby Vám šperk dlho slúžil, dodržiavajte tieto... arr3Nový letáčikNakupujte na www.naja-trade.eu - Rastieme vďaka Vám! Ďakujeme. ...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

KONTAKTY

tel: +421 919 441 037
info(a)naja-trade.eu

O nás
O nás

Vitajte na stránkach nášho eshopu www.naja-trade.eu

NAJANáš slogan pochádza z nemeckého "na Já", teda "ó Áno" a symbolizuje Vašu reakciu na to, keď Vás niečo osloví, zaujme či prekvapí. Radi by sme Vás oslovovali, zaujali a prekvapovali našou ponukou kvalitného tovaru za rozumné ceny!

Na rozšírení sortimentu stále pracujeme. Môžete u nás nájsť: darčeky, dekorácie, hračky a detský tovar, školské a kancelárske potreby, knihy, módne doplnky, textil, rôzne športové a hobby potreby, kozmetické a zdraviu slúžiace produkty, doplnky pre dom a záhradu, úžitkové predmety a ostatný spotrebný tovar nepotravinového charakteru.

Záleží nám na životnom prostredí. V dnešnom globálnom svete, kde je transport a výmena tovarov rozšírená, je veľmi ťažké pre firmy nezanechať nejakú stopu znečistenia. Preto sa aspoň určitou mierou usilujme túto ekologickú záťaž znižovať. Nie sme typickým obchodom, ktorý ponúka len produkty eko či bio, ale vyberáme z bežne dostupných tovarov. Avšak pri našom výbere a činnosti sa riadime týmito zásadami:

  • uprednostňujeme tovar, ktorý neobsahuje plasty a iné škodlivé látky,
  • uprednostňujeme tovar, ktorý je možné po použití zrecyklovať, alebo tovar z recyklovaných materiálov,
  • zameriavame sa na nákup tovarov z prírodných materiálov,
  • vyhýbame sa tovarom na jedno použitie, je dôležité, aby sa veci dali používať dlhší čas,
  • snažíme sa obmedzovať používanie plastov aj pri predaji a zasielaní Vašich balíkov,
  • pri každodenných činnostiach a rozhodnutiach sa snažíme uvažovať o dopade na životné prostredie,
  • odpad triedime...

Radi by sme ponúkali na predaj aj viac lokálnych (slovenských) výrobkov a tovarov nepotravinového charakteru. Výrobcovia, dodávatelia zo Slovenska, ak by ste radi predávali svoj tovar prostredníctvom nášho internetového obchodu, neváhajte nás kontaktovať emailom na info@naja-trade.eu alebo telefonicky na 0919 441 037.

Radi privítame Vaše nápady, postrehy a pripomienky, ktoré pomôžu zlepšovať naše služby a naplniť Vaše očakávania. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať emailom na info@naja-trade.eu alebo telefonicky na 0919 441 037.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup. Tím NAJA

"Naša filozofia: Snažíme sa ponúkať kvalitný tovar za rozumnú cenu a s úžitkovou hodnotou. Záleží nám na životnom prostredí. Nie sme síce typickým eko či bio obchodom, ale pri výbere ponúkaných tovarov uprednostňujeme prírodné materiály, dlho používateľné a úžitkové tovary, snažíme sa obmedziť spotrebu plastov a neradi nakupujeme a predávame zbytočnosti."


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV