Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
02.03.2023
Upozornenie: zvýšenie ceny za doručenie cez Slovenskú poštu
Milí zákazníci, z dôvodu zvýšenie cien služieb Slovenskej pošty od 1.3.2023 sme nútený aj my zvýšiť ceny za doručenie na poštu, na adresu aj do Balík... čítať celé
24.07.2022
Zmena ceny služieb Packeta od 1.8.2022
Milí zákazníci, vzhľadom na zvýšenie cien zo strany spoločnosti Packeta sme boli nútený aj my zvýšiť ceny doručovacích služieb tejto spoločnosti v naš... čítať celé
06.06.2022
Príprava na zaokrúhľovanie platieb v hotovosti od 1.7.2022
Vážení zákazníci, s účinnosťou od 1.7.2022 nadobudne na Slovensku platnosť novela Zákona č. 18/1996 Z.z. o cenách, ktorej cieľom je obmedziť obeh drob... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Chcem odoberať NEWSLETTER

Partneri:

FacebookSlovenská pošta
Packeta.skDPD
Heureka.sk
Pricemania.sk – Porovnanie cien

 

Kontaktujte nás:

+421 919 441 037
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Vitajte na stránkach nášho eshopu www.naja-trade.eu

NAJANáš slogan pochádza z nemeckého "na Já", teda "ó Áno" a symbolizuje Vašu reakciu na to, keď Vás niečo osloví, zaujme či prekvapí. Radi by sme Vás oslovovali, zaujali a prekvapovali našou ponukou kvalitného tovaru za rozumné ceny!

Na rozšírení sortimentu stále pracujeme. Môžete u nás nájsť: darčeky, dekorácie, hračky a detský tovar, školské a kancelárske potreby, knihy, módne doplnky, textil, rôzne športové a hobby potreby, kozmetické a zdraviu slúžiace produkty, doplnky pre dom a záhradu, úžitkové predmety a ostatný spotrebný tovar nepotravinového charakteru.

Záleží nám na životnom prostredí. V dnešnom globálnom svete, kde je transport a výmena tovarov rozšírená, je veľmi ťažké pre firmy nezanechať nejakú stopu znečistenia. Preto sa aspoň určitou mierou usilujme túto ekologickú záťaž znižovať. Nie sme typickým obchodom, ktorý ponúka len produkty eko či bio, ale vyberáme z bežne dostupných tovarov. Avšak pri našom výbere a činnosti sa riadime týmito zásadami:

  • uprednostňujeme tovar, ktorý neobsahuje plasty a iné škodlivé látky,
  • uprednostňujeme tovar, ktorý je možné po použití zrecyklovať, alebo tovar z recyklovaných materiálov,
  • zameriavame sa na nákup tovarov z prírodných materiálov,
  • vyhýbame sa tovarom na jedno použitie, je dôležité, aby sa veci dali používať dlhší čas,
  • snažíme sa obmedzovať používanie plastov aj pri predaji a zasielaní Vašich balíkov,
  • pri každodenných činnostiach a rozhodnutiach sa snažíme uvažovať o dopade na životné prostredie,
  • odpad triedime...

Radi by sme ponúkali na predaj aj viac lokálnych (slovenských) výrobkov a tovarov nepotravinového charakteru. Výrobcovia, dodávatelia zo Slovenska, ak by ste radi predávali svoj tovar prostredníctvom nášho internetového obchodu, neváhajte nás kontaktovať emailom na info@naja-trade.eu alebo telefonicky na 0919 441 037.

Radi privítame Vaše nápady, postrehy a pripomienky, ktoré pomôžu zlepšovať naše služby a naplniť Vaše očakávania. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať emailom na info@naja-trade.eu alebo telefonicky na 0919 441 037.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup. Tím NAJA

"Naša filozofia: Snažíme sa ponúkať kvalitný tovar za rozumnú cenu a s úžitkovou hodnotou. Záleží nám na životnom prostredí. Nie sme síce typickým eko či bio obchodom, ale pri výbere ponúkaných tovarov uprednostňujeme prírodné materiály, dlho používateľné a úžitkové tovary, snažíme sa obmedziť spotrebu plastov a neradi nakupujeme a predávame zbytočnosti."

Ochrana osobných údajov / © 2018-2023 NAJA trade, s.r.o.

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk