Pre správne fungovanie webstránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory Cookies.

NOVINKY

arr3Prehľad Vašich obľúbených produktov Chcete vedieť, aké TOP produkty ste si u nás najčastejšie objednávali?   Kliknite tu... arr3Opäť skladom - populárna detská drevená hojdačkaTešíme sa, že sa nám podarilo opäť naskladniť veľmi praktickú detskú drevenú závesnú hojdačku od... arr3Kedy máte dopravu zdarma?Od 26. 1. 2021 sme znížili limit pre službu poštovné zdarma zo 70 EUR na 50 EUR ! Preto pri... arr3Lepšie ceny za kuriérsku službu DPD od 14.2.2020Milí zákazníci, s platnosťou od 14.2.2020 - Deň zaľúbených ♥ - znižujeme naše ceny za kuriérske... arr3TIP: Viac o našom posielaní zásielokS ohľadom na životné prostredie sa ako spoločnosť snažíme využívať dostupné baliace materiály a... arr3Zanechajte nám RECENZIU alebo komentár!Boli ste spokojný s nákupom v našom e-shope https://www.naja-trade.eu/? Splnil dodaný tovar Vaše... arr3Košický LAST MINUTE Nová služba je určená pre všetkých Košičanov, ale aj tích, ktorí sa v Košiciach zdržujú - pracujú,... arr3Starostlivosť o vybrané druhy tovaruNávod na manipuláciu a údržbu strieborných šperkov Aby Vám šperk dlho slúžil, dodržiavajte tieto... arr3Nový letáčikNakupujte na www.naja-trade.eu - Rastieme vďaka Vám! Ďakujeme. ...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

KONTAKTY

tel: +421 919 441 037
info(a)naja-trade.eu

Dodacie podmienky
Doprava a ceny doručenia, spôsob úhrady

V súčasnosti dodávame tovar len v rámci Slovenskej republiky. Pracujeme na rozšírení dodávok aj do iných krajín.

Lehota dodania tovaru

Obvykle tovar dodáme do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky zo strany predávajúceho. V prípade platby vopred prevodom na bankový účet tovar dodáme do 3 pracovných dní od pripísania úhrady na účet.

V prípade, že dodacia lehota je dlhšia ako 3 pracovné dni, kupujúceho informujeme o dôvode predĺženia dodacej lehoty a o termíne, do kedy mu bude tovar doručený (predávajúci je povinný tovar dodať do 30 dní). V prípade, že kupujúci nebude súhlasiť s predĺženou dodacou lehotou, má možnosť odstúpiť od zmluvy.

TIP: Nakoľko všetok ponúkaný tovar máme skladom, po potvrdení Vašej objednávky prostredníctvom e-mailu, balík okamžite posielame a väčšinou je doručený max. do 3-och pracovných dní.

Dodacia lehota pre expresnú službu Košický LAST MINUTE je do 24 hod. od potvrdenia objednávky našim obchodom.

Spôsob úhrady

Za objednávku môžete zaplatiť:

 • prevodom na náš účet: SK7609000000005147147077 (Slovenská sporiteľňa),
 • na dobierku,
 • hotovosť (platí len pre službu Košický LAST MINUTE).

Doprava, prevzatie tovaru, ceny poštovného

Po obdržaní zásielky si balík vizuálne skontrolujte, či bol doručený v neporušenom stave. Ak bude tovar doručený v poškodenom stave, zákazníkovi odporúčame, aby s prepravcom spísal škodový záznam.

Ceny poštovného sú uvádzané vrátane balného, DPH a všetkých poplatkov.

Pri objednávke nad 50 EUR a platbe vopred prevodom na účet je poštovné ZDARMA.
Pre expresnú službu Košický LAST MINUTE pri objednávke nad 50 EUR a platbe v hotovosti je taktiež poštovné ZDARMA.

1) Balík posielame prostredníctvom Slovenskej pošty a to formou:

 • Balík na adresu – zásielka bude doručená v pracovné dni, priamo na Vašu adresu. V prípade neúspešného pokusu o doručenie je balík následne uložený na pošte po dobu, o ktorej Vás informuje Slovenská pošta.
  Cena: 3,90 EUR. Dobierka: 1,10 EUR.
 • Balík na poštu - zásielka bude doručená podľa zadaného PSČ v doručovacej adrese na prislúchajúcu poštu. Balík vydá pošta adresátovi alebo oprávnenému prijímateľovi po preukázaní totožnosti. Odberná lehota na pošte je 7 kalendárnych dní odo dňa oznámenia o uložení zásielky na pošte. 
  Cena: 2,70 EUR. Dobierka: 1,10 EUR.

2) Pri výbere možnosti dodania tovaru cez Zásielkovňa:

 • bude tovar doručený na výdajné miestozoznam výdajných miest v rámci SR nájdete kliknutím na túto linku. Zásielka Vám bude doručená obvykle do druhého dňa odo dňa odoslania zásielky predávajúcim. Po doručení tovaru na odberné miesto Zásielkovne budete informovaný e-mailom alebo SMS. Zásielku je potrebné si vyzdvihnúť do 7 dní. Maximálna výška dobierky je 700 EUR. UPOZORNENIE: na niektorých výdajných miestach nie je možné platiť kartou, musíte zaplatiť v hotovosti!
  Cena: 2,40 EUR. Dobierka: 0,60 EUR.

3) Balíky posielame aj prostredníctvom kuriéra Direct Parcel Distribution SK s.r.o. (DPD):

 • Balík na adresu - balíky sú doručené kuriérom na druhý deň od ich podania, budete informovaný formou SMS alebo e-mailu o presnom čase doručenia Vašej zásielky na Vami zadanú adresu dodania.
  Cena: 4,10 EUR. Dobierka: 1,00 EUR.
 • Balík na DPD Pickup - v prípade záujmu si môžete presmerovať zásielku do odberného miesta DPD Pickup, kde si ju môže vyzdvihnúť v nasledujúcich 7-mich dňoch. Zoznam DPD Pickup miest nájdete kliknutím na túto linku.
  Cena: 3,70 EUR. Dobierka: 1,00 EUR.

4) Balíky posielame aj prostredníctvom expresnej služby Košický LAST MINUTE:

 • Balík na adresu - balíky sú doručené kuriérom do 24 hod. od potvrdenia objednávky zo strany nášho eshopu. O potvrdení objednávky budete informovaný formou e-mailu ("Vaša objednávka je pripravená na expedovanie"). Následne sa s Vami spojí kuriér, s ktorým sa dohodnete na presnom čase doručenia.
  Cena: 2,90 EUR. Platba možná len v hotovosti.

TIP: Viac o našom posielaní zásielok

S ohľadom na životné prostredie sa ako spoločnosť snažíme využívať dostupné baliace materiály a využívame recykláciu. Preto nebuďte prekvapený, ak Vaša zásielka príde v zaujímavom balení (napr. v krabici od topánok, elektroniky, kozmetiky). Ako výplň balíčka sa snažíme používať noviny, časopisy, či iný ľahko recyklovateľný a zrecyklovaný materiál. Ďakujeme za pochopenie :)

Aktualizované: 26.1.2021


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV