Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
02.03.2023
Upozornenie: zvýšenie ceny za doručenie cez Slovenskú poštu
Milí zákazníci, z dôvodu zvýšenie cien služieb Slovenskej pošty od 1.3.2023 sme nútený aj my zvýšiť ceny za doručenie na poštu, na adresu aj do Balík... čítať celé
24.07.2022
Zmena ceny služieb Packeta od 1.8.2022
Milí zákazníci, vzhľadom na zvýšenie cien zo strany spoločnosti Packeta sme boli nútený aj my zvýšiť ceny doručovacích služieb tejto spoločnosti v naš... čítať celé
06.06.2022
Príprava na zaokrúhľovanie platieb v hotovosti od 1.7.2022
Vážení zákazníci, s účinnosťou od 1.7.2022 nadobudne na Slovensku platnosť novela Zákona č. 18/1996 Z.z. o cenách, ktorej cieľom je obmedziť obeh drob... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Chcem odoberať NEWSLETTER

Partneri:

FacebookSlovenská pošta
Packeta.skDPD
Heureka.sk
Pricemania.sk – Porovnanie cien

 

Kontaktujte nás:

+421 919 441 037
 1. Úvod
 2. Dodacie podmienky
Doprava a ceny doručenia, spôsob úhrady

V súčasnosti dodávame tovar len v rámci Slovenskej republiky. Pracujeme na rozšírení dodávok aj do iných krajín.

Lehota dodania tovaru

Obvykle tovar dodáme do 3 pracovných dníod potvrdenia objednávky zo strany predávajúceho. V prípade platby vopred prevodom na bankový účet tovar dodáme do 3 pracovných dní od pripísania úhrady na účet.

V prípade, že dodacia lehota je dlhšia ako 3 pracovné dni, kupujúceho informujeme o dôvode predĺženia dodacej lehoty a o termíne, do kedy mu bude tovar doručený (predávajúci je povinný tovar dodať do 30 dní). V prípade, že kupujúci nebude súhlasiť s predĺženou dodacou lehotou, má možnosť odstúpiť od zmluvy.

TIP: Nakoľko všetok ponúkaný tovar máme skladom, po potvrdení Vašej objednávky prostredníctvom e-mailu, balík okamžite posielame a väčšinou je doručený max. do 3-och pracovných dní.

Dodacia lehota pre expresnú službu Košický LAST MINUTE je do 24 hod. od potvrdenia objednávky našim obchodom. - dočasne pozastavené

Spôsob úhrady

Za objednávku môžete zaplatiť:

 • prevodom na náš účet: SK7609000000005147147077 (Slovenská sporiteľňa),
 • na dobierku,
 • hotovosť (platí len pre službu Košický LAST MINUTE). - SLUŽBA JE DOČASNE POZASTAVENÁ

Doprava, prevzatie tovaru, ceny poštovného

Po obdržaní zásielky si balík vizuálne skontrolujte, či bol doručený v neporušenom stave. Ak bude tovar doručený v poškodenom stave, zákazníkovi odporúčame, aby s prepravcom spísal škodový záznam.

Ceny poštovného sú uvádzané vrátane balného, DPH a všetkých poplatkov.

Pri objednávke nad 50 EUR a platbe vopred prevodom na účet je poštovné ZDARMA.
(Pre expresnú službu Košický LAST MINUTE pri objednávke nad 50 EUR a platbe v hotovosti je taktiež poštovné ZDARMA.- SLUŽBA JE DOČASNE POZASTAVENÁ)

1) Balík posielame prostredníctvom Slovenskej pošty a to formou:

 • Balík na adresu – zásielka bude doručená v pracovné dni, priamo na Vašu adresu. V prípade neúspešného pokusu o doručenie je balík následne uložený na pošte po dobu, o ktorej Vás informuje Slovenská pošta.
  Cena: 4,20 EUR. Dobierka: 1,20 EUR.
 • Balík na poštu - zásielka bude doručená podľa zadaného PSČ v doručovacej adrese na prislúchajúcu poštu. Balík vydá pošta adresátovi alebo oprávnenému prijímateľovi po preukázaní totožnosti. Odberná lehota na pošte je 7 kalendárnych dní odo dňa oznámenia o uložení zásielky na pošte. 
  Cena: 3,20 EUR. Dobierka: 1,20 EUR.
 • Balík do BalíkoBOXu - zásielka bude doručená na Vami zvolenú adresu balíkoboxu. Slovenská pošta uloží balík v boxe, oznámi Vám jeho uloženie SMS správou s unikátnym PIN kódom, ktorý budete potrebovať pre výber balíka z boxu. Odberná lehota na výber balíka z BalíkoBOXU sú 3 kalendárne dni odo dňa doručenia SMS správy. Maximálny rozmer balíka môže byť 60x50x45 cm; ak bude mať balík väčší rozmer, bude odoslaný službou "Na poštu".
  Cena: 3,20 EUR. Dobierka: 1,20 EUR.

2) Pri výbere možnosti dodania tovaru cez Packeta (Zásielkovňa):

 • bude tovar doručený na výdajné miestozoznam výdajných miest v rámci SR nájdete kliknutím na túto linku. Zásielka Vám bude doručená obvykle do druhého dňa odo dňa odoslania zásielky predávajúcim. Po doručení tovaru na odberné miesto Packety budete informovaný e-mailom alebo SMS. Zásielku je potrebné si vyzdvihnúť do 7 dní. POZOR: pre možnosť Z-BOX je potrebné si zásielku vyzdvihnúť do 2-och kalendárnych dní (s možnosťou prelženia o 1 deň)! Maximálna výška dobierky je 700 EUR. UPOZORNENIE: na niektorých výdajných miestach nie je možné platiť kartou, musíte zaplatiť v hotovosti!
  Cena: 3,50 EUR. Dobierka: 1,20 EUR.

3) Balíky posielame aj prostredníctvom kuriéra Direct Parcel Distribution SK s.r.o. (DPD):

 • Balík na adresu alebo Pickup box - balíky sú doručené kuriérom na druhý deň od ich podania, budete informovaný formou SMS alebo e-mailu o presnom čase doručenia Vašej zásielky na Vami zadanú adresu dodania. V prípade Pickup doručenia do výdajného boxu vás bude informovať spoločnosť DPD, následne je potrebné si balík vyzdvihnúť do 3-och kalendárnych dní. 
  Cena: 4,10 EUR. Dobierka: 1,00 EUR.

4) Balíky posielame aj prostredníctvom expresnej služby Košický LAST MINUTE: - SLUŽBA JE DOČASNE POZASTAVENÁ

 • Balík na adresu - balíky sú doručené kuriérom do 24 hod. od potvrdenia objednávky zo strany nášho eshopu. O potvrdení objednávky budete informovaný formou e-mailu ("Vaša objednávka je pripravená na expedovanie"). Následne sa s Vami spojí kuriér, s ktorým sa dohodnete na presnom čase doručenia.
  Cena: 2,90 EUR. Platba možná len v hotovosti.

TIP: Viac o našom posielaní zásielok

S ohľadom na životné prostredie sa ako spoločnosť snažíme využívať dostupné baliace materiály a využívame recykláciu. Preto nebuďte prekvapený, ak Vaša zásielka príde v zaujímavom balení (napr. v krabici od topánok, elektroniky, kozmetiky). Ako výplň balíčka sa snažíme používať noviny, časopisy, či iný ľahko recyklovateľný a zrecyklovaný materiál. Ďakujeme za pochopenie :)

Aktualizované: 05.03.2023

Ochrana osobných údajov / © 2018-2023 NAJA trade, s.r.o.

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk