Pre správne fungovanie webstránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory Cookies.

KONTAKTY

tel: +421 919 441 037
info(a)naja-trade.eu

NOVINKY

arr3Starostlivosť o vybrané druhy tovaruNávod na manipuláciu a údržbu strieborných šperkov Aby Vám šperk dlho slúžil, dodržiavajte tieto... arr3Nový letáčikNakupujte na www.naja-trade.eu - Rastieme vďaka Vám! Ďakujeme. ... arr3Kedy máte dopravu zdarma?Pri objednávke nad 70 EUR a platbe vopred prevodom na účet je poštovné ZDARMA.... arr3Otvorené - OPENVitajte v našom internetovom obchode :) Na rozšírení sortimentu stále pracujeme, aby sme Vám mohli...

Dodacie podmienky
Doprava a ceny doručenia, spôsob úhrady

V súčasnosti dodávame tovar len v rámci Slovenskej republiky. Pracujeme na rozšírení dodávok aj do iných krajín.

Lehota dodania tovaru

Obvykle tovar dodáme do 7 pracovných dní od potvrdenia objednávky zo strany predávajúceho. V prípade platby vopred prevodom na bankový účet tovar dodáme do 7 pracovných dní od pripísania úhrady na účet.

V prípade, že dodacia lehota je dlhšia ako 7 pracovných dní, kupujúceho informujeme o dôvode predĺženia dodacej lehoty a o termíne, do kedy mu bude tovar doručený.

Spôsob úhrady

Za objednávku môžete zaplatiť:

 • prevodom na náš účet: SK7609000000005147147077 (Slovenská sporiteľňa),
 • na dobierku.

Doprava, prevzatie tovaru, ceny poštovného

Po obdržaní zásielky si balík vizuálne skontrolujte, či bol doručený v neporušenom stave. Ak bude tovar doručený v poškodenom stave, zákazníkovi odporúčame, aby s prepravcom spísal škodový záznam.

Ceny poštovného sú uvádzané vrátane balného, DPH a všetkých poplatkov.

Pri objednávke nad 70 EUR a platbe vopred prevodom na účet je poštovné ZDARMA.

1) Balík posielame prostredníctvom Slovenskej pošty a to formou:

 • Balík na adresu – zásielka bude doručená v pracovné dni, priamo na Vašu adresu. V prípade neúspešného pokusu o doručenie je balík následne uložený na pošte po dobu, o ktorej Vás informuje Slovenská pošta.
  Cena: 3,90 EUR. Dobierka: 1,20 EUR.
 • Balík na poštu - zásielka bude doručená podľa zadaného PSČ v doručovacej adrese na prislúchajúcu poštu. Balík vydá pošta adresátovi alebo oprávnenému prijímateľovi po preukázaní totožnosti. Odberná lehota na pošte je 7 kalendárnych dní odo dňa oznámenia o uložení zásielky na pošte. 
  Cena: 2,70 EUR. Dobierka: 1,20 EUR.

2) Pri výbere možnosti dodania tovaru cez Zásielkovňa:

 • bude tovar doručený na výdajné miestozoznam výdajných miest v rámci SR nájdete kliknutím na túto linku. Zásielka Vám bude doručená obvykle do druhého dňa odo dňa odoslania zásielky predávajúcim. Po doručení tovaru na odberné miesto Zásielkovňe budete informovaný e-mailom a SMS. Zásielku je potrebné si vyzdvihnúť do 7 dní. Maximálna výška dobierky je 700 EUR. UPOZORNENIE: na výdajných miestach nie je možné platiť kartou!
  Cena: 2,40 EUR. Dobierka: 0,60 EUR.

3) Balíky posielame aj prostredníctvom kuriéra Direct Parcel Distribution SK s.r.o. (DPD):

 • Balík na adresu - balíky sú doručené kuriérom na druhý deň od ich podania, budete informovaný formou SMS alebo e-mailu o presnom čase doručenia Vašej zásielky na Vami zadanú adresu dodania.
  Cena: 4,40 EUR. Dobierka: 1,00 EUR.
 • Balík na DPD Pickup - v prípade záujmu si môžete presmerovať zásielku do odberného miesta DPD Pickup, kde si ju môže vyzdvihnúť v nasledujúcich 7-mich dňoch. Zoznam DPD Pickup miest nájdete kliknutím na túto linku.
  Cena: 4,00 EUR. Dobierka: 1,00 EUR.

Aktualizované: 10.8.2018