Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
06.06.2022
Príprava na zaokrúhľovanie platieb v hotovosti od 1.7.2022
Vážení zákazníci, s účinnosťou od 1.7.2022 nadobudne na Slovensku platnosť novela Zákona č. 18/1996 Z.z. o cenách, ktorej cieľom je obmedziť obeh drob... čítať celé
03.06.2022
Prozákaznícke zmeny na našom eshope
V uplynulom období sme intenzívne pracovali na vylepšeniach nášho eshopu, ktorými sme sa chceli priblížiť k vám - našim zákazníkom. Náš eshop prešiel ... čítať celé
30.03.2022
Zmena cien Packeta (Zásielkovňa) od 1.4.2022
Vážení zákazníci, z dôvodu zvyšovania cien u nášho zmluvného partnera Packeta (Zásielkovňa) sme nútený od 1.4.2022 zvýšiť aj my cenu za doručovacie sl... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Chcem odoberať NEWSLETTER

Partneri:

FacebookSlovenská pošta
Packeta.skDPD
Heureka.sk
Pricemania.sk – Porovnanie cien

 

Kontaktujte nás:

+421 919 441 037
 1. Úvod
 2. Dodacie podmienky
Doprava a ceny doručenia, spôsob úhrady

V súčasnosti dodávame tovar len v rámci Slovenskej republiky. Pracujeme na rozšírení dodávok aj do iných krajín.

Lehota dodania tovaru

Obvykle tovar dodáme do 3 pracovných dníod potvrdenia objednávky zo strany predávajúceho. V prípade platby vopred prevodom na bankový účet tovar dodáme do 3 pracovných dní od pripísania úhrady na účet.

V prípade, že dodacia lehota je dlhšia ako 3 pracovné dni, kupujúceho informujeme o dôvode predĺženia dodacej lehoty a o termíne, do kedy mu bude tovar doručený (predávajúci je povinný tovar dodať do 30 dní). V prípade, že kupujúci nebude súhlasiť s predĺženou dodacou lehotou, má možnosť odstúpiť od zmluvy.

TIP: Nakoľko všetok ponúkaný tovar máme skladom, po potvrdení Vašej objednávky prostredníctvom e-mailu, balík okamžite posielame a väčšinou je doručený max. do 3-och pracovných dní.

Dodacia lehota pre expresnú službu Košický LAST MINUTE je do 24 hod. od potvrdenia objednávky našim obchodom.

Spôsob úhrady

Za objednávku môžete zaplatiť:

 • prevodom na náš účet: SK7609000000005147147077 (Slovenská sporiteľňa),
 • na dobierku,
 • hotovosť (platí len pre službu Košický LAST MINUTE).

Doprava, prevzatie tovaru, ceny poštovného

Po obdržaní zásielky si balík vizuálne skontrolujte, či bol doručený v neporušenom stave. Ak bude tovar doručený v poškodenom stave, zákazníkovi odporúčame, aby s prepravcom spísal škodový záznam.

Ceny poštovného sú uvádzané vrátane balného, DPH a všetkých poplatkov.

Pri objednávke nad 50 EUR a platbe vopred prevodom na účet je poštovné ZDARMA.
Pre expresnú službu Košický LAST MINUTE pri objednávke nad 50 EUR a platbe v hotovosti je taktiež poštovné ZDARMA.

1) Balík posielame prostredníctvom Slovenskej pošty a to formou:

 • Balík na adresu – zásielka bude doručená v pracovné dni, priamo na Vašu adresu. V prípade neúspešného pokusu o doručenie je balík následne uložený na pošte po dobu, o ktorej Vás informuje Slovenská pošta.
  Cena: 3,90 EUR. Dobierka: 1,10 EUR.
 • Balík na poštu - zásielka bude doručená podľa zadaného PSČ v doručovacej adrese na prislúchajúcu poštu. Balík vydá pošta adresátovi alebo oprávnenému prijímateľovi po preukázaní totožnosti. Odberná lehota na pošte je 7 kalendárnych dní odo dňa oznámenia o uložení zásielky na pošte. 
  Cena: 2,70 EUR. Dobierka: 1,10 EUR.
 • Balík do BalíkoBOXu - zásielka bude doručená na Vami zvolenú adresu balíkoboxu. Slovenská pošta uloží balík v boxe, oznámi Vám jeho uloženie SMS správou s unikátnym PIN kódom, ktorý budete potrebovať pre výber balíka z boxu. Odberná lehota na výber balíka z BalíkoBOXU sú 3 kalendárne dni odo dňa doručenia SMS správy. Maximálny rozmer balíka môže byť 60x50x45 cm; ak bude mať balík väčší rozmer, bude odoslaný službou "Na poštu".
  Cena: 2,70 EUR. Dobierka: 1,10 EUR.

2) Pri výbere možnosti dodania tovaru cez Packeta (Zásielkovňa):

 • bude tovar doručený na výdajné miestozoznam výdajných miest v rámci SR nájdete kliknutím na túto linku. Zásielka Vám bude doručená obvykle do druhého dňa odo dňa odoslania zásielky predávajúcim. Po doručení tovaru na odberné miesto Packety budete informovaný e-mailom alebo SMS. Zásielku je potrebné si vyzdvihnúť do 7 dní. Maximálna výška dobierky je 700 EUR. UPOZORNENIE: na niektorých výdajných miestach nie je možné platiť kartou, musíte zaplatiť v hotovosti!
  Cena: 2,70 EUR. Dobierka: 0,60 EUR.

3) Balíky posielame aj prostredníctvom kuriéra Direct Parcel Distribution SK s.r.o. (DPD):

 • Balík na adresu alebo Pickup box - balíky sú doručené kuriérom na druhý deň od ich podania, budete informovaný formou SMS alebo e-mailu o presnom čase doručenia Vašej zásielky na Vami zadanú adresu dodania. V prípade Pickup doručenia do výdajného boxu vás bude informovať spoločnosť DPD, následne je potrebné si balík vyzdvihnúť do 3-och kalendárnych dní. 
  Cena: 4,10 EUR. Dobierka: 1,00 EUR.

4) Balíky posielame aj prostredníctvom expresnej služby Košický LAST MINUTE:

 • Balík na adresu - balíky sú doručené kuriérom do 24 hod. od potvrdenia objednávky zo strany nášho eshopu. O potvrdení objednávky budete informovaný formou e-mailu ("Vaša objednávka je pripravená na expedovanie"). Následne sa s Vami spojí kuriér, s ktorým sa dohodnete na presnom čase doručenia.
  Cena: 2,90 EUR. Platba možná len v hotovosti.

TIP: Viac o našom posielaní zásielok

S ohľadom na životné prostredie sa ako spoločnosť snažíme využívať dostupné baliace materiály a využívame recykláciu. Preto nebuďte prekvapený, ak Vaša zásielka príde v zaujímavom balení (napr. v krabici od topánok, elektroniky, kozmetiky). Ako výplň balíčka sa snažíme používať noviny, časopisy, či iný ľahko recyklovateľný a zrecyklovaný materiál. Ďakujeme za pochopenie :)

Aktualizované: 01.06.2022

Ochrana osobných údajov / © 2018-2022 NAJA trade, s.r.o.

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk