Pre správne fungovanie webstránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory Cookies.

NOVINKY

arr3Lepšie ceny za kuriérsku službu DPD od 14.2.2020Milí zákazníci, s platnosťou od 14.2.2020 - Deň zaľúbených ♥ - znižujeme naše ceny za kuriérske... arr3TIP: Viac o našom posielaní zásielokS ohľadom na životné prostredie sa ako spoločnosť snažíme využívať dostupné baliace materiály a... arr3Zanechajte nám RECENZIU alebo komentár!Boli ste spokojný s nákupom v našom e-shope https://www.naja-trade.eu/? Splnil dodaný tovar Vaše... arr3Košický LAST MINUTE Nová služba je určená pre všetkých Košičanov, ale aj tích, ktorí sa v Košiciach zdržujú - pracujú,... arr3Starostlivosť o vybrané druhy tovaruNávod na manipuláciu a údržbu strieborných šperkov Aby Vám šperk dlho slúžil, dodržiavajte tieto... arr3Kedy máte dopravu zdarma?Pri objednávke nad 70 EUR a platbe vopred prevodom na účet je poštovné ZDARMA. Pre expresnú službu... arr3Nový letáčikNakupujte na www.naja-trade.eu - Rastieme vďaka Vám! Ďakujeme. ...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

KONTAKTY

tel: +421 919 441 037
info(a)naja-trade.eu

 
Vitajte v našom internetovom obchode NAJA !

AKTUÁLNE: Milí zákazníci, postupne sa všetko vracia do bežného režimu, ktorý sme všetci poznali pred koronou. Tak isto aj prepravné spoločnosti a výdajné miesta ponúkajú svoje služby ako v minulosti (vrátane možnosti platiť v hotovosti). Samozrejme stále platia určité hygienické opatrenia, ktoré je potrebné aj naďalej dodržiavať. Zároveň pri niektorých službách ostali určité obmedzenia, na ktoré by sme vás radi upozornili:

  • Pri kontakte s kuriérom, na pošte, na výdajnom mieste je stále potrebné dodržiavať opatrenia, ktoré si daný poskytovateľ služby stanovuje - napr. používanie rúšok, používanie vlastného pera, dodržiavať odstup,...
  • Niektoré výdajné miesta a pošty môžu mať stále obmedzené otváracie hodiny, možno niektoré výdajné miesta ešte neotvorili svoje prevádzky. Preto si vždy overte, či výdajné miesto, na ktoré chcete smerovať svoju zásielku, je otvorené.
  • Aj náš eshop dbá o zvýšenú hygienu a ochranu našich pracovníkov, kuriérov a zamestnancov pošty, preto stále pri manipulácii s tovarom a vybavovaní vašich zásielok používame ochranné prostriedky (rúška, dezinfekcia a zvýšená hygiena rúk).

Ďakujeme za trpezlivosť, za prejavenú dôveru a pevne veríme, že akékoľvek obmedzenia súvisiace s koronavírusom, sa nám podarí spoločne prekonať!


Radi by sme sa stali Vašim obľúbeným miestom online nakupovania s množstvom rozličných tovarov.

Postupne si získavame Vašu dôveru, rozširujeme našu ponuku a možnosti predaja.

Rastieme vďaka Vám!

Tešíme sa na nakupovanie s Vami! Nech sa páči, náš online obchod je otvorený nonstop!

STAROSTLIVOSŤ O TOVAR - návody na manipuláciu a údržbu vybraných druhov tovaru nájdete klinutím na túto linku !!!

novinkaCena 3,50 EUR

skladom
novinka


novinkaCena 37,00 EUR

skladom
novinka


novinka

Cena 8,00 EUR

skladom
novinka


novinka


novinka

Cena 25,00 EUR

skladom
novinkaCena 37,00 EUR

skladom
novinka
novinkaCena 17,95 EUR

skladom

Cena 5,76 EUR

skladom
top produkt


akcia

Cena 10,00 EUR

skladom

Cena 18,57 EUR

skladom


10,28 EUR

Cena 8,22 EUR

skladom


19,00 EUR

Cena 14,00 EUR

skladom
akcia


8,55 EUR

Cena 5,95 EUR

skladom
2,55 EUR

Cena 1,75 EUR

skladom
top produkt