Pre správne fungovanie webstránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory Cookies.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3NOVINKA - už aj u nás môžete využívať doručenie do BalíkoBOXu Slovenskej poštyRozšírili sme pre Vás ponuku doručovacích služieb a pridali možnosť využívať aj službu Slovenskej... arr3Vaše objednávky do VianocMilí zákazníci, ak chcete, aby Vaše objednávky dorazili k Vám do Vianoc, je potrebné si ich objednať... arr3Prehľad Vašich obľúbených produktov Chcete vedieť, aké TOP produkty ste si u nás najčastejšie objednávali?   Kliknite tu... arr3Kedy máte dopravu zdarma?Od 26. 1. 2021 sme znížili limit pre službu poštovné zdarma zo 70 EUR na 50 EUR ! Preto pri... arr3Lepšie ceny za kuriérsku službu DPD od 14.2.2020Milí zákazníci, s platnosťou od 14.2.2020 - Deň zaľúbených ♥ - znižujeme naše ceny za kuriérske... arr3TIP: Viac o našom posielaní zásielokS ohľadom na životné prostredie sa ako spoločnosť snažíme využívať dostupné baliace materiály a... arr3Zanechajte nám RECENZIU alebo komentár!Boli ste spokojný s nákupom v našom e-shope https://www.naja-trade.eu/? Splnil dodaný tovar Vaše... arr3Košický LAST MINUTE Nová služba je určená pre všetkých Košičanov, ale aj tích, ktorí sa v Košiciach zdržujú - pracujú,... arr3Starostlivosť o vybrané druhy tovaruNávod na manipuláciu a údržbu strieborných šperkov Aby Vám šperk dlho slúžil, dodržiavajte tieto... arr3Nový letáčikNakupujte na www.naja-trade.eu - Rastieme vďaka Vám! Ďakujeme. ...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

KONTAKTY

tel: +421 919 441 037
info(a)naja-trade.eu

 
Vitajte v našom internetovom obchode NAJA !

AKTUÁLNE: Milí zákazníci, situácia sa neustále mení a ovplyvňuje nás všetkých. Sme radi, že naďalej môžeme fungovať; a vďaka vašej dôvere a vašim objednávkam môžeme aj naďalej prevádzkovať náš e-shop.

Stále dbáme na dodržiavanie hygienických opatrení (pri manipulácii s tovarom a vybavovaní vašich zásielok používame ochranné prostriedky, rúška, dezinfekciu a zvýšenú hygienu rúk), čím sa snažíme ochrániť našich pracovníkov, kuriérov, zamestnancov pošty, a tým aj vás - našich klientov!

V tejto meniacej sa situácii môžu nastať určité obmedzenia, na ktoré by sme vás radi upozornili:  

  • Pri kontakte s kuriérom, na pošte, na výdajnom mieste je stále potrebné dodržiavať opatrenia, ktoré si daný poskytovateľ služby stanovuje - napr. používanie rúšok, používanie vlastného pera, dodržiavať odstup,...
  • Niektoré výdajné miesta a pošty môžu mať obmedzené otváracie hodiny, niektoré výdajné miesta a pošty môžu byť dočasne zatvorené (kvôli karanténe, iným organizačných ťažkostiam). Preto si vždy overte, či výdajné miesto, na ktoré chcete smerovať svoju zásielku, je otvorené.

Ďakujeme za trpezlivosť, za prejavenú dôveru a pevne veríme, že akékoľvek obmedzenia súvisiace s koronavírusom, sa nám podarí spoločne prekonať!

Kartová hra Monopoly Deal


Radi by sme sa stali Vašim obľúbeným miestom online nakupovania s množstvom rozličných tovarov.

Postupne si získavame Vašu dôveru, rozširujeme našu ponuku a možnosti predaja.

Rastieme vďaka Vám!

Tešíme sa na nakupovanie s Vami! Nech sa páči, náš online obchod je otvorený nonstop!

Doprava zdarma

STAROSTLIVOSŤ O TOVAR - návody na manipuláciu a údržbu vybraných druhov tovaru nájdete klinutím na túto linku !!!

novinkaCena 36,50 EUR

skladom
novinka


novinkaCena 14,49 EUR

skladom
novinka
novinka


novinka

Cena 25,00 EUR

skladomCena 9,00 EUR

skladom
akcia


akcia
top produkt


11,90 EUR

Cena 8,90 EUR

skladom